Proces výroby

...

Příprava tisku, grafické studio

Sazba dle dodaných předloh nebo textu v elektronické podobě. Úprava fotografií, scan, retušování, následné zpracování zakázky do finální podoby a odeslání na korekturu. Všechny zakázky jsou archivovány v elektronické podobě, proto lze provést úpravy při případném dotisku

...

Předtisková příprava, ctp operátor

Příprava forem k tisku - ověření dat - práce s tiskovými pdf. Vyřazení, montáž a výstupní kontrola před odesláním dat na CTP zařízení. Osvit a výroba tiskových forem - kovolistů

...

Tisk

Tiskneme na strojích Heidelberg a KBA technologií ofsetového tisku formátu 48 x 65 cm

...

Digitální malonákladový tisk

Digitální barevný tiskový stroj PRESS C6000 KONICA MINOLTA- vysoká rychlost tisku až 60 barevných stran za minutu. Jedinečná kvalita tisku (bezkonkurenční čistota a přesnost, s plným barevným rozlišením 1200 x 1200 dpi x 8 bitů)

...

Ofsetová tiskárna

Ofsetová tiskárna KBA 75 tiskne plnobarevně do formátu B2

...

Vazba V1 Duplo System 5000 Pro

Plně automatické profesionální snášecí a dokončovací linky pro vazbu V1 DUPLO 5000 s podtlakovou snášecí věží a patentovaným systémem DUPLO pro nakládání pomocí podtlakových pásů.

...

Dokončující zpracování - vazba V2

Využíváme stroje Polar, Stahl a Nagel. Řezání, skládání archů - falcování, perforování, rylování, číslování, vrtání, lepení bloků, výroba brožur, knih a časopisů, balení a příprava k expedici.

...

bizhub PRESS C1060

Novinka: Digitální tiskárna na malonákladový tisk.